Összesen 55 találat a keresési paraméterekre.

1 2 3 4 5 6 »
Equip - Hálózat Rack szerelvények - 1U Blank Panel Equip 19' 327501

1U Blank Panel Equip 19' 327501

1U, Fekete, Blanking panel,

Garancia: 1 hó

1.433 Ft + áfa
1.820 Ft
  • Raktárról, azonnal.
Equip - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - 254313 3m optikai patch kábel
3.591 Ft + áfa
4.560 Ft
  • Raktárról, telefonon egyeztetve.
Equip - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - 3m optikai kábel LC-LC 50/125 OM2 Duplex mm Equip

3m optikai kábel LC-LC 50/125 OM2 Duplex mm Equip

Optikai kábel, LC / LC, 3m,

Garancia: 1 hó

3.661 Ft + áfa
4.650 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
Equip - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - Equip 0,5m CAT5e árnyékolt F/UTP Patch kábel, szürke

Equip 0,5m CAT5e árnyékolt F/UTP Patch kábel, szürke

UTP kábel CAT5e Patch, 100 x RJ45, 0,5m ( szürke ),

Garancia: 1 hó

693 Ft + áfa
880 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
Equip - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - Equip 0,5m Cat6 UTP Patch kábel, sárga

Equip 0,5m Cat6 UTP Patch kábel, sárga

UTP kábel CAT6 Patch, 2 x RJ45 male - papa, 0,5m ( Sárga ),

Garancia: 1 hó

693 Ft + áfa
880 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
Equip - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - Equip 10m CAT5e árnyékolt F/UTP Patch kábel, szürke

Equip 10m CAT5e árnyékolt F/UTP Patch kábel, szürke

UTP kábel CAT5e Patch, 2 x RJ45, 10m ( Szürke ),

Garancia: 1 hó

1.283 Ft + áfa
1.630 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
Equip - Hálózat Kábel Dugo Alj Pasziv - Equip 10m LC-LC 50/125 OM2 Duplex optikai kábel

Equip 10m LC-LC 50/125 OM2 Duplex optikai kábel

Optikai kábel, LC / LC, 10m,

Garancia: 12+12 hó

4.591 Ft + áfa
5.830 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
Equip - Kábel Forditó Adapter - Equip 118908 DVI 25 papa - HDMI mama átalakító

Equip 118908 DVI 25 papa - HDMI mama átalakító

DVI-HDMI, DVI25 male - papa, HDMI female - mama,

Garancia: 1 hó

1.126 Ft + áfa
1.430 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
Equip - Szerszám (Tools) - Equip 129964 RJ11/RJ12/RJ45 kábel teszter

Equip 129964 RJ11/RJ12/RJ45 kábel teszter

Kábel teszter, RJ11, TJ12, RJ45, RJ11, TJ12, RJ45 kábelek tesztelése 100m hosszúságig,

Garancia: 12 hó

8.551 Ft + áfa
10.860 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
Equip - USB Adapter Irda BT RS232 - EQUIP 133379 USB 3.0 - SATA II átalakító

EQUIP 133379 USB 3.0 - SATA II átalakító

USB - SATA 2, 1 x USB A Type Male; 1 x SATA 7pin Female, 80 x 28 x 12mm, 68g, 1m kábel,

Garancia: 1 hó

5.520 Ft + áfa
7.010 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!

Összesen 55 találat a keresési paraméterekre.

1 2 3 4 5 6 »