Összesen 8 találat a keresési paraméterekre.

1
Juniper - Hálózat Switch, FireWall - Juniper EX-PWR-320-AC power module

Juniper EX-PWR-320-AC power module

AC 110-240 V, 320W, hot-plug / redundant power module,

Garancia: 12 hó

62.449 Ft + áfa
79.310 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
Juniper - Hálózat Switch, FireWall - Juniper EX-SFP-1GE-LX SFP LC 10km 1310nm transrec. modul

Juniper EX-SFP-1GE-LX SFP LC 10km 1310nm transrec. modul

Switch portbővítő modul, 2x LC, 2x, 1.25Gbps, hullámhossz: 1310nm, kimenő teljesítmény: -9,5 ~ -3dBm, vételi érzékenység: -25dBm, tápfeszültség: 3.3V,

Garancia: 12 hó

147.000 Ft + áfa
186.690 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
Juniper - Hálózat Switch, FireWall - Juniper EX-UM-4SFP 4port 1G SFP EX 3/4200 Uplink module

Juniper EX-UM-4SFP 4port 1G SFP EX 3/4200 Uplink module

Switch portbővítő modul, 4x SFP, 4x, 4port 1G SFP Uplink module,

Garancia: 12 hó

72.913 Ft + áfa
92.600 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
Juniper - Hálózat Switch, FireWall - Juniper EX4200-24T 24p Gbe 8Poe +320W AC PSU switch

Juniper EX4200-24T 24p Gbe 8Poe +320W AC PSU switch

Switch Managed, 24x, 24x, 442 x 43 x 417mm, 8Poe +320W,

Garancia: 12 hó

633.866 Ft + áfa
805.010 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
Juniper - Hálózat Switch, FireWall - Juniper EX4200-48PX 48p Gbe 8Poe +930W AC PSU switch

Juniper EX4200-48PX 48p Gbe 8Poe +930W AC PSU switch

Switch Rack 19' Managed, 48x, 48x, 442 x 43 x 417mm, 8Poe +320W,

Garancia: 12 hó

1.571.136 Ft + áfa
1.995.343 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
Juniper - Hálózat Switch, FireWall - Juniper EX4200-48T 48p Gbe 8Poe menedzselhető switch

Juniper EX4200-48T 48p Gbe 8Poe menedzselhető switch

Switch Rack 19' Managed, 48x, 48x, 442x417x43mm, 1U, 8PoE, 320W hot-swap redundáns tápegység,

Garancia: 12 hó

1.199.520 Ft + áfa
1.523.390 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
Juniper - Hálózat Switch, FireWall - Juniper SRX100H2 8xFE port tűzfal

Juniper SRX100H2 8xFE port tűzfal

Firewall, 8x, 8x, 216 ? 147 ? 36mm, 1,1kg, 1U, 1x USB, 2GB DRAM, 2GB NAND flash,

Garancia: 12 hó

121.134 Ft + áfa
153.840 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
Juniper - Hálózat Switch, FireWall - Juniper SSG5 Secure Services Gateway tűzfal

Juniper SSG5 Secure Services Gateway tűzfal

Firewall, 7x, 7x, 256MB, Firewall, Unified Threat Management, VoIP Security, IPsec VPN,

Garancia: 12 hó

174.055 Ft + áfa
221.050 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!

Összesen 8 találat a keresési paraméterekre.

1