Összesen 46 találat a keresési paraméterekre.

1 2 3 4 5 »
Netgear - Hálózat Wlan Wireless - Netgear Access Point WN3000RP Universal Wireless N Range Extender/Repeater

Netgear Access Point WN3000RP Universal Wireless N Range Extender/Repeater

Acces Point, 802.11 b/g/n, 2x, 1x 10/100, WEP / WPA / WPA-PSK / WPA2 / WPA2-PSK, AP / Repeater,

Garancia: 24 hó

7.843 Ft + áfa
9.960 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
Netgear - Hálózat Adapter NIC - Netgear AGM731F 1000Base-SX Fibre SFP GBIC NIC

Netgear AGM731F 1000Base-SX Fibre SFP GBIC NIC

expansion module, 2x SFP+, IEEE 802.3z, Duplex LC Connector interface,

Garancia: 12+24 hó

51.252 Ft + áfa
65.090 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
Netgear - Hálózat Wlan Wireless - Netgear AirCard 785S 3G/4G Dual Band Mobile Hot Spot

Netgear AirCard 785S 3G/4G Dual Band Mobile Hot Spot

Mobil Hotspot, 802.11 n, WEP / WPA / WPA2 / WPS, Hotspot, 17x110x69mm, 127g, microUSB, akku élettartam cca 10 óra, standby 300 óra, microSim, 4G LTE/3G/2G, színes LCD kijelző,

Garancia: 12+12 hó

35.063 Ft + áfa
44.530 Ft
  • Raktárról, telefonon egyeztetve.
Netgear - Hálózat Wlan Wireless - Netgear DGND3800B vezeték nélküli router

Netgear DGND3800B vezeték nélküli router

Wireless Router, 802.11 a/b/g/n, 1 x 10/100/1000, 5 x 10/100/1000, WEP / WPA / WPA2-PSK / WPS, Router, 2x USB printer szerver / USB Hoszt,

Garancia: 12+12 hó

46.622 Ft + áfa
59.210 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
Netgear - Hálózat Wlan Wireless - Netgear EX3700-100PES AC750 DualBand Range Extender

Netgear EX3700-100PES AC750 DualBand Range Extender

Range Extender / Reapeter, 802.11 ac/a/b/g/n, 2x, 1 x 10/100, WEP / WPA / WPA2-PSK / WPS, Range Extender, 55.17 x 67.17 x 39mm, 130g, DualBand,

Garancia: 12 hó

12.764 Ft + áfa
16.210 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
Netgear - Hálózat Wlan Wireless - Netgear EX7000 AC1900 Nighthawk Dual Band Gigabit WiFi Range Extender

Netgear EX7000 AC1900 Nighthawk Dual Band Gigabit WiFi Range Extender

Range Extender / Reapeter, 802.11 ac, 3x, 5 x 10/100/1000, WEP / WPA / WPA2-PSK / WPS, Acces Point, 252 x 174 x 31 mm, 654 g, 2.4 és 5GHz 802.11 a/b/g/n/ac, 1x USB3.0,,

Garancia: 12+12 hó

46.063 Ft + áfa
58.500 Ft
  • Raktárról, telefonon egyeztetve.
Netgear - Hálózat Switch, FireWall - Netgear FS105 switch

Netgear FS105 switch

Switch SOHO, 5x, 5x, 64KB, fémházas,

Garancia: 12+48 hó

6.535 Ft + áfa
8.300 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
Netgear - Hálózat Switch, FireWall - Netgear FS608-300PES switch

Netgear FS608-300PES switch

Switch SOHO, 8x, 8x,

Garancia: 24 hó

3.811 Ft + áfa
4.840 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
Netgear - Hálózat Switch, FireWall - Netgear FS726T switch

Netgear FS726T switch

Switch Managed, 24x+2x(SFP), 24x, 2x, fémházas,

Garancia: 12+48 hó

34.110 Ft + áfa
43.320 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
Netgear - Hálózat Switch, FireWall - Netgear GS108E Prosafe PLUS Switch

Netgear GS108E Prosafe PLUS Switch

Switch rack, 8x, 8x, fémházas,

Garancia: 12+48 hó

13.402 Ft + áfa
17.020 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!

Összesen 46 találat a keresési paraméterekre.

1 2 3 4 5 »