Összesen 64 találat a keresési paraméterekre.

1 2 3 4 5 6 7 »
Mikrotik - Hálózat Switch, FireWall - MicroTik CRS109-8G-1S-2HnD-IN L5 8xGiga 1xSFP PoE router

MicroTik CRS109-8G-1S-2HnD-IN L5 8xGiga 1xSFP PoE router

Switch Managed, 8x+1x(SFP), 8x, 1x SFP, 200x145x45mm, LCD kijelző, 2db fix 4dBi dipol antenna, Qualcomm Atheros AR9344 600 MHz CPU, 128MB RAM, MikroTik RouterOS Level 5 licenc, 1x microUSB port USB modem részére, Ether1 porton passzív POE (10-57V DC) és 802.3af/at szabványos POE, 2.4GHz b/g/n,

Garancia: 12+12 hó

34.496 Ft + áfa
43.810 Ft
  • Raktárról, azonnal.
Mikrotik - Hálózat Switch, FireWall - MicroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) SFP modul

MicroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) SFP modul

Transceiver, 1x, Adatsebesség: 10G, max távolság: 10km, mód SM, hullámhossz: 1310nm, csatlakozó, kettős LC, csatlakozó: SFP+,

Garancia: 12+12 hó

33.717 Ft + áfa
42.820 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
Mikrotik - Hálózat Switch, FireWall - MicroTik S-3553LC20D 1.25G 1xLC (SM) 1310nm/15 2db SFP modul

MicroTik S-3553LC20D 1.25G 1xLC (SM) 1310nm/15 2db SFP modul

Switch portbővítő modul, 1x SFP, üzemmód: SM, csatlakozó: LC, távolság: 20 KM, PoE,

Garancia: 12+12 hó

19.118 Ft + áfa
24.280 Ft
  • Raktárról, azonnal.
Mikrotik - Hálózat Switch, FireWall - MicroTik S-RJ01 Gbe SFP modul, réz

MicroTik S-RJ01 Gbe SFP modul, réz

Transceiver, 1x, Adatsebesség: 1.25Gbps, max távolság: 100m,

Garancia: 12+12 hó

7.764 Ft + áfa
9.860 Ft
  • Raktárról, azonnal.
Mikrotik - Hálózat PoE - Mikrotik 9-48V Gbe passzív tápfeladó

Mikrotik 9-48V Gbe passzív tápfeladó

PoE Injector, Vezetékes, RJ-45, 10/100/1000 Mbps, 9-48V,

Garancia: 12+12 hó

2.087 Ft + áfa
2.650 Ft
  • Rendelésre, időpont egyeztetéssel.
Mikrotik - Hálózat Switch, FireWall - Mikrotik beltéri készülékház RB433 szériához

Mikrotik beltéri készülékház RB433 szériához

Mikrotik beltéri alumínium készülékház RB433 szériához (3 nyilással, Nfemale Bulkhead csatlakozó vagy Swivel antennák, USB nyílás), fekete,

Garancia: 12+12 hó

6.598 Ft + áfa
8.380 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
Mikrotik - Hálózat Router - Mikrotik CA150/450 Indoor case
4.472 Ft + áfa
5.680 Ft
  • Raktárról, telefonon egyeztetve.
Mikrotik - Hálózat Router - Mikrotik CCR1009-7G-1C-1S+ L6 Gigabit router

Mikrotik CCR1009-7G-1C-1S+ L6 Gigabit router

Router, 1 x 10/100/1000, 7 x 10/100/1000 + 1x SFP+, 272x190x47mm, 1U, TLR4-00980CH-10CE-A3b 1.0 GHz CPU, 2GB RAM, 128MB Storage, RouterOS, L6, PoE, microUSB type AB, RS232, LCD touchscreen,

Garancia: 12+12 hó

119.976 Ft + áfa
152.370 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
Mikrotik - Hálózat Router - Mikrotik CCR1009-7G-1C-1S+ L6 Gigabit router

Mikrotik CCR1009-7G-1C-1S+ L6 Gigabit router

Router, 1 x 10/100/1000, 7 x 10/100/1000 + 1x SFP+, 444x175x47mm, TLR4-00980CH-10CE-A3b 1.2 GHz CPU, 2GB RAM, 128MB Storage, RouterOS, L6, PoE, microUSB type AB, RS232, LCD,

Garancia: 12+12 hó

115.843 Ft + áfa
147.120 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
Mikrotik - Hálózat Router - Mikrotik CCR1016-12G L6 16x1,2Ghz 2G 12xGig LAN Rack 19' router

Mikrotik CCR1016-12G L6 16x1,2Ghz 2G 12xGig LAN Rack 19' router

Router, 12 x 10/100/1000, Tilera Tile-Gx16 CPU (16-cores, 1.2Ghz per core) CPU, 2GB DDRIII RAM, 512MB Flash memória, belső táp, PoE, 355x145x55mm,

Garancia: 12+12 hó

161.252 Ft + áfa
204.790 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!

Összesen 64 találat a keresési paraméterekre.

1 2 3 4 5 6 7 »