Összesen 193 találat a keresési paraméterekre.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 19 20 »
TP-Link - Hálózat Switch, FireWall - TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP modul

TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP modul

Switch portbővítő modul, LC, Single-mode Fiber,

Garancia: 12+24 hó

7.843 Ft + áfa
9.960 Ft
  • Raktárról, telefonon egyeztetve.
TP-Link - Hálózat Switch, FireWall - TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP module

TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP module

Switch portbővítő modul, LC, Single-mode Fiber,

Garancia: 12+24 hó

15.441 Ft + áfa
19.610 Ft
  • Raktárról, telefonon egyeztetve.
TP-Link - Hálózat Wlan Antenna Kábel - TP-Link 12m antenna kábel

TP-Link 12m antenna kábel

12m, N male - papa, N female - mama, Veszteség: 6.5 dB, Imped.: 50Ohm, Frekv.: 3GHz-ig,

Garancia: 12+12 hó

12.591 Ft + áfa
15.990 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
TP-Link - Hálózat Wlan Wireless - TP-Link 150Mbps Wireless N Nano USB adapter

TP-Link 150Mbps Wireless N Nano USB adapter

USB Wireless Kliens (NIC), 802.11 b/g/n, beépített, WEP / WPA / WPA-PSK / WPA2 / WPA2-PSK (TKIP/AES), Kliens, USB 2.0,

Garancia: 12+12 hó

2.134 Ft + áfa
2.710 Ft
  • Raktárról, azonnal.
TP-Link - Hálózat Wlan Antenna - TP-Link 2,4GHz 14dBi kültéri irányított antenna

TP-Link 2,4GHz 14dBi kültéri irányított antenna

Horizontális: 30°, Vertikális 30°, 14dBi, 2,4GHz, IEEE 802.11b/g/n, 5km/3km/440m (1/11/54Mbps), N aljzat, 100cm CFD-200, Kültéri,

Garancia: 12+12 hó

14.016 Ft + áfa
17.800 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
TP-Link - Hálózat Wlan Antenna - TP-Link 2,4GHz 15dBi kültéri antenna

TP-Link 2,4GHz 15dBi kültéri antenna

Horizontális: 360° Omni-directional, 15dBi, 2,4GHz-2,5GHz, IEEE 802.11b/g/n, N aljzat, 50 Ohm, Kültéri, Méret: 150cm,

Garancia: 12+12 hó

12.827 Ft + áfa
16.290 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
TP-Link - Hálózat Wlan Antenna - TP-Link 2,5GHz 12dBi kültéri antenna

TP-Link 2,5GHz 12dBi kültéri antenna

Horizontális: 360° Omni-directional, 12dBi, 2,4GHz-2,5GHz, IEEE 802.11b/g/n, N aljzat, 50 Ohm, Fali, pózna,

Garancia: 12+12 hó

8.236 Ft + áfa
10.460 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!
TP-Link - Hálózat Wlan Wireless - TP-Link 300Mbps Mini Wireless N USB adapter

TP-Link 300Mbps Mini Wireless N USB adapter

USB Wireless Kliens (NIC), 802.11 b/g/n, beépített, WEP / WPA / WPA-PSK / WPA2 / WPA2-PSK, Kliens, USB 2.0,

Garancia: 12+12 hó

2.748 Ft + áfa
3.490 Ft
  • Raktárról, azonnal.
TP-Link - USB Adapter Irda BT RS232 - TP-Link 7 port USB3.0 aktív hub, tápegységgel

TP-Link 7 port USB3.0 aktív hub, tápegységgel

USB aktív HUB, 7x USB 2.0 A mama - female, 165 x 65.5 x 17.5 mm, 1m USB 3.0 kábel, 12V, 2.5A tápegysé,

Garancia: 12+12 hó

8.945 Ft + áfa
11.360 Ft
  • Raktárról, azonnal.
TP-Link - Hálózat Wlan Wireless - TP-Link Archer D5 V2 gigabit wlan router +ADSL2 Annex A modem

TP-Link Archer D5 V2 gigabit wlan router +ADSL2 Annex A modem

Wireless Router + Modem, 802.11 b/g/n, 2x RP-SMA, 1 x 10/100/1000, 4 x 10/100/1000, PPTP, L2TP, IPSec, WEP / WPA / WPA2 / WPS, Router + ADSL2+ Modem, Annex A, hatótávolság 100-300m,

Garancia: 12+12 hó

24.819 Ft + áfa
31.520 Ft
  • Érdeklődjön telefonon!

Összesen 193 találat a keresési paraméterekre.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 19 20 »